Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


anketa, forum, izgled, funkcije
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
anketa, forum, izgled, funkcije
uskoro spremamo veliko renoviranje foruma. pošto se kreči jednom godišnje Big Grin otvaram ovu temu da svi članovi mogu dati svoje sugestije i želje u vezi izgleda i funkcija foruma.

sve što zatražite će biti razmotreno, uzeto u obzir i dat ćemo sve od sebe da se i realizira. ako ima nekih bugova da ste primjetili molim da prijavite.

vaš VolimPivo.ba team

Big GrinBig Grin
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori
gajba Offline
1.080 OG, 7,93% ABV
*****

Posts: 1,038
Joined: Nov 2012
Reputation: 2 Location: Banja Luka/Doboj
RE: anketa, forum, izgled, funkcije
This post was last modified: 22.06.2013, 03:29 by gajba.
Da li se konverzacije sa istim korisnikom u privatnim porukama mogu grupisati jedna ispod druge?
Dobro bi bilo da se u istom prozoru vidi sva ranija konverzacija, kao thread na nekoj temi, a da se ne koriste one citati u porukama.

i da se ekrem nogira iz kuhinje beer
Find Odgovori
spajder76 Offline
1.060 OG, 5,91% ABV
*****

Posts: 712
Joined: May 2013
Reputation: 1 Location: doboj
RE: anketa, forum, izgled, funkcije
Volio bih ako moze da svako ko se registruje na ovaj forum mora biti obavezna rubrika mjesto gdje zivi(mjesto stanovanja).Primjetio sam da samo za desetak clanova znam odakle su!
Find Odgovori
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
RE: anketa, forum, izgled, funkcije
prijedlozi su super, oba su i meni pala već na pamet, ali ovako kad se napišu onda ih neću sigurno zaboraviti. ovo sa lokacijom je i meni oduvijek smetalo i to ću se sigurno potruditi da uvedemo, a što se tiče thread forme poruka, vidjet ćemo, nekako mislim da će to biti tehnički dosta teško izvesti, ali ćemo tražiti da se pokuša.

Zivjeli

još prijedloga je dobro došlo, sve što vam padne na pamet da bi se moglo uvesti ili izbaciti recite pa ćemo vidjeti šta se može
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori
Svarrogh Offline
1.060 OG, 5,91% ABV
*****

Posts: 476
Joined: Nov 2012
Reputation: 4 Location: Vukovar, Croatia
RE: anketa, forum, izgled, funkcije
Datum i vrijeme posta da budu gore a ne da moram pregledati prvo sve slike i onda tek vidjeti kad je postano Big Grin
Find Odgovori
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
RE: anketa, forum, izgled, funkcije
ok super, sve što napišete ćemo pokušati riješiti!
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori
trip87 Offline
1.020 OG, 1,95% ABV
**

Posts: 23
Joined: Jan 2013
Reputation: 0 Location: Sarajevo
RE: anketa, forum, izgled, funkcije
možda malo reorganizovati forum u smislu tema i podforuma, previše ih je, neke stvari se ponavljaju na više mjesta tako da solazi do konfuzije, teže je naći ono što ti treba. možda bi bilo dobro kada bi svaki podforum imao neke stalne teme (ne moraju biti zaljepljene) a ne da svako otvara novu temu za nešto što mu treba. eto odatle treba početi, da je malo preglednije da se lakše snaći u moru tema.
WWW Find Odgovori
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
RE: anketa, forum, izgled, funkcije
što se podforuma tiče, mislim da ih nije previše i da je sve razvrstano baš kako treba. što se tema tiče, nisam baš primjetio da ima istih tema. na šta konkretno misliš? koje stalne teme misliš da bi bilo dobro da postoje?
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori
djulba Offline
1.050 OG, 4,91% ABV
*****

Posts: 325
Joined: Nov 2012
Reputation: 4 Location: Tuzla
RE: anketa, forum, izgled, funkcije
ja imam problema kad otvaram forum preko mobitela, zablokira mi mobitel ili se uopšte ne otvori. je li problem napraviti mobilnu verziju foruma. Smile
Find Odgovori
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
RE: anketa, forum, izgled, funkcije
(09.07.2013, 07:28 )djulba Wrote: ja imam problema kad otvaram forum preko mobitela, zablokira mi mobitel ili se uopšte ne otvori. je li problem napraviti mobilnu verziju foruma. Smile

nije problem, al ne iz mog džepa Big Grin Big Grin Big Grin

zajebavam se malo, skupo je to jako za ovako mal forum. zašto ne koristiš tapatalk?


inače meni nikad nije ništa zablokiralo na forumu na androidu. koristim mobilni chrome browser......koji ti je telefon i koji OS? možda ima neki bug pa bi to mogli pokušati riješiti....
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori
djulba Offline
1.050 OG, 4,91% ABV
*****

Posts: 325
Joined: Nov 2012
Reputation: 4 Location: Tuzla
RE: anketa, forum, izgled, funkcije
Nokia X7 OS Symbian.

Možda da i ja skinem mobilni chrome, pokušaću.
Ako ni to onda tapatalk.

Mislio sam da ti nešto klikneš i da postane mobilni forum Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinZivjeli
Find Odgovori
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
RE: anketa, forum, izgled, funkcije
(09.07.2013, 08:23 )djulba Wrote: Nokia X7 OS Symbian.

Možda da i ja skinem mobilni chrome, pokušaću.
Ako ni to onda tapatalk.

Mislio sam da ti nešto klikneš i da postane mobilni forum Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinZivjeli

mogu ti reć da sam potrčao pred rudo. sad malo guglam i izgleda da na mybb platformi na kojoj je ovaj forum to i nije tako nemoguće, a skupo nije nikako, odnosno izgleda da je besplatno. to ću u svakom slučaju pokušati. mobilna verzija je dosta 'lakša' i na telefonima se dosta brže otvara i ljepše radi. eto potrudim se ovih dana da to riješim!
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori



Forum Jump:


Users browsing this thread: 4 Guest(s)
User Profile Send Private Message E-mail Find all posts Find all threads Mod Tools Admin Tools